Skip to content

Category: Jazz

Home ⁄ Archive by Category "Jazz"

03.09.2019

Asunen Komalen (Slušajte Cigani) - Enver Hamid - Mesijum Čororo (Vinyl)

9 thoughts on “ Asunen Komalen (Slušajte Cigani) - Enver Hamid - Mesijum Čororo (Vinyl)

  1. toscansnulimootecancontnukilsombwi.coinfo publikon raportin tepër sekret të vitit , ku ministri i Punëve të Brendshme, gjeneral-leitnant, Mehmet Shehu, i dërgon Komitetit Qendror të PPSH-së dhe personalisht Enver Hoxhës, “mbi veprimtarinë agjenturore e armiqësore ”të dhjetë funksionarëve më të lartë të Komitetit të Partisë dhe atij Ekzekutiv të Rrethit të Tropojës, duke filluar nga kryetari.
  2. Kete blog po e hap qe te ndaj recetat dhe pervojat ne guzhine. Une personalisht e kam pasion gatimin por jo vetem thjesht gatimin por edhe dekorimin e tavolines, .
  3. Vesti Keramički otisak: nova kolekcija Valentino Bluegrace. U novoj sezoni, Pjerpaolo Pićioli, kreativni direktor kompanije Valentino, vraća se arhivama modne kuće - njegovu kolekciju Bluegrace inspirisao je kineski print - Delft svojim k.
  4. Vepra e dramaturgut Dushan Kovaçeviç vjen nën regjinë e Spiro Dunit Spiuni i Ballkanit, komedia e shkruar nga Dushan Kovaçeviç, do vazhdojë të ngjitet dhe këtë fundjavë në skenën e Teatrit Kombëtar nën regjinë e Spiro Dunit.
  5. Aug 06,  · “Sekretari i përgjithshëm i PS dhe udhëheqësi i fraksioneve të socialistëve shqiptare, partia drejtuese e kryeministrit Edi Rama, zoti Taulant Balla, dyshohet nga dokumentacioni i autoriteteve të sigurisë, i zbuluar nga shtypi ndërkombëtar, për bashkëpunim me mafien shqiptare në manipulim të zgjedhjeve parlamentare
  6. Pesha është një ndër krizat më të mëdha njerëzorë në një shoqëri moderne si kjo, me një jetë mjaft dinamizëm. Fatmirësisht, disa përbërës natyral po e mundësojnë këtë, për të cilët nuk nevojitet shumë kohë, transmeton Gazeta Shneta. Konsumimi i tyre preferohet të bëhet gjatë natës, përpara se të shkohet në shtrat me qëllim që [ ].
  7. Por në fakt Velikos që akuzohet për “Kallëzim të reme” në bashkëpunim dhe “Mbajtjes pa lejë të armëve dhe municionit”, fajin më të madh ja ka bashkëpuntori i tij, Romarjo Alliaj që ka treguar gjithçka rreth planit të tij “Alla Babale”, me qëllim që të shmangnin borxhet dhe të mernin azil politik.
  8. Dec 17,  · Jau no paša sākuma skaidrs, ka vienkārši nebūs: turpceļš plānots 24 stundas ilgs un ar četriem bērniem (Viens no Amerikas sapņa bremzētājiem ir regulārais mazo bērnu papildinājums manā ģimenē, taču šoreiz tika izlemts, ka bērni ir svētība nevis traucēklis un fodas līdzi neatkarīgi no vecuma). Lidosim Rīga - Parīze - Ņujorka - Maiami.
  9. Liqeni i Komanit është njëri ndër vendet më të bukura dhe që më së shumti i’a vlen të vizitohen në Shqipëri, për ujërat dhe natyrën e veçantë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *